Resultater tidligere år

Resultater 2018

Resultater 2017

Resultater 2016

Resultat 5km

Resultat 10km

Resultater 2015

Resultat 1,5 km

Resultat 5 km

Resultat 10 km

Resultater 2014

Resultat 1,5 km

Resultat 5 km

Resultat 10 km

Resultater 2013

Resultat 1,5 km

Resultat 5 km

Resultat 10 km

Resultater 2012

1,5 km

5 km

10 km

 

Se resultater fra alle tidligere år her

Adelskalender   Furumomila

 

Resultater fra og med 1995, da løpet blei lagt til den nye banen.

 

Kvinner 10 km.

 

Karoline Bjerkeli Grøvdal, Vidar                                         32.55.9   14

Gunhild Halle Haugen, Runar                                               33.55.0   01

Grete Kirkeberg Mørk, Vidar                                               34.06.0   95

Hilde Hovdenak, BUL                                                          34.21.8   97

Anita Håkenstad, Tyrving                                                     34.36.5   03

Kirsti Karoline Danielsen, Vidar                                          35.06.3   10

Anna Bostad, Vidar                                                              35.12.5   04

Susanne Wigene, Haugesund                                                35.13.8   97

Veronika Brennhovd Blom, Vidar                                        35.17.1   14

Ingrid Kristiansen, BUL                                                       35.20.0   96

 

Brit-Helen Simmenes, Osterøy                                             35.20.0   05

Hilde Aasheim, Osterøy                                                        35.23.5   12

Jorunn Rekkedal, Ås                                                             35.29.6   08

Stine Larsen, Fana                                                                 35.35.8   98

Inger Liv Bjerkreim Nilsen, Vidar                                        35.40.7   13

Brynhild Synstnes, Åndalsnes                                              35.47.1   04

Anne Hegvold, Heimdal                                                       35.51.7   97

Guro Flatekval, Oppsal                                                         36.01.1   09

Christine Reig, Vidar                                                            36.05.4   97

Christina Bus Holth, Vidar                                                   36.07.0   12

 

Marthe Katrine Myhre, Vidar                                               36.08.1   14

Ingeborg Kristine Lind, Gular                                               36.10.9   12

Grethe Sandberg                                                                   36.43.0   00

Siri Strømer, Vidar                                                                36.50.4   01

Helene Melbo, Gausdal                                                         37.05.6   01

Britt Ingun Nydal, Njård                                                       37.05.6   09

Anne Jorunn Hodne, GTI                                          |           37.11.0   12

Runa Falch, Vidar                                                                 37.15.4   15

Silje Bæra Hørthe, Vidar                                                      37.21.7   11

Marit Haslie, Tjalve                                                               37.22.5   14

 

Elin Hagavold, Eggedal                                                        37.34.2   15

Marianne Andersen, NTNUI                                                37.34.7   04

Veslemøy Hausken, Tjalve                                                    37.49.2   09

Hanne Steinstø, Haugesund                                                  37.57.8   14

Hanna Mette Sande, Vidar                                                    37.59.0   15

Ingrid Damgaard, Ivrig                                                         38.12.4   10

Sofie Spiten, Vidar                                                                38.20.1   12

Rebekka Sem, Gjerpen friidrett                                            38.41.7   14

Ley Muller, OSI                                                                    38.42.2   12

Synøve Brox, Eiker-Kvikk                                                    38.51.6   02

Sofie Van Der Vlist                                                               38.52.2   02

 

Marit Kristine Smedsrud, Eiker-Kvikk                                 38.54.4   01

Gloria Vinstedt, Studenterna                                                38.55.8   13

Mari Johanna Brox, OSI                                                       38.56.6   09

Heidi Mårtensson, Modum                                                   39.05.2   10

Vilde Gaarder, Sturla                                                            39.07.5   13

Mari Haugen, Modum                                                           39.09.6   11

Kari Langerud                                                                       39.12.2   07

Hanne Øien, HSIL                                                                39.14.0   96

Maren Wangensteen, Høre/ Ryfoss                                      39.19.2   14

Kirsti Grape, BUL                                                                39.19.3   99

 

Ingelise W. Jensen                                                                 39.21.4   10

Wenche S. Lønnquist                                                            39.23.9   97

Elin Støvern, Sigdal                                                              39.26.9   12

Hanne Sandnes, Krigsskolen                                                 39.31.1   11

Elisabeth Wigaard                                                                 39.55.2   11

Terese Sjursen, Fana                                                             40.00.7   11

Line Tveter, Tyrving                                                             40.00.8   11

Niina Keskonen, Tjalve                                                         40.08.6   08

Sara Grøterud, Lyngdal                                                        40.09.3   15

Julie Marie Haabeth, Fredrikstad                                          40.14.2   06

 

Kajsa Nilsson, Halden                                                           40.14.3   07

Gro Jordalen, Tjalve                                                              40.17.8   13

Eva Karin Løchster, OSI                                                       40.18.0   07

Emilie Fleten, Gol                                                                 40.21.9   10

Anne Ekern, Ås                                                                     40.25.6   99

Hanna Cecilie Bolstad                                                          40.28.0   02

Sidsel S. Mohn                                                                      40.43.5   02

Birgit Økern Jensen, Tyrving                                                40.43.7   01

 

 

 

For Modum FIK:

Veronika Brennhovd Blom                                                   35.35.7   11

Hilde Hovdenak                                                                    36.20.0   06

Heidi Mårtensson                                                                  39.05.2   10

Mari Haugen                                                                         39.09.6   11

Ann Merete Gundhus                                                            40.57.0   95

Kristin Kopland                                                                     41.28.4   99

Ida Lien                                                                                 41.46.7   14

Berit Engebretsen                                                                  42.21.2   15

Agnes Irene Longfjeld                                                          43.26.2   15

Marianne Kolsrud Bye                                                          44.03.1   02

 

Anna Mårtensson                                                                  44.31.1   09

Anne Marte Haugen                                                              45.17.2   12

Birgit Flattum Muggerud                                                      45.33.7   11

Ragnhild Rønning                                                                 47.13.6   13

Birte Stenbro                                                                         47.25.1   04

Unni Skretteberg Finsrud                                                      47.40.9   98

Lill Kristin Enger                                                                  47.49.0   95

Marry Fuhre                                                                          48.13.6   01

Wenche Backe                                                                      48.14.2   99

Mathilde Rønning                                                                 49.11.0   09

 

Her gjør vi oppmerksom på at bare de som er oppført i resultatlistene

under Modum FIK er tatt med. Det er mange andre med dobbelt

medlemskap,  som f. eks. O-laget,  som ville vært på lista.

 

Kvinner 5 km.

 

Karoline Bjerkeli Grøvdal, Isfjorden                                    15.47.7   12

Ragnhild Kvarberg, Ren-Eng                                                16.55.4   01

Lena Hove, Fana                                                                   17.03.0   98

Tone Sekse, Tjalve                                                                17.04.2   01

Britt Helen Langeland, Osterøy                                            17.13.6   01

Heidi Mårtensson, Modum                                                   17.17.0   14

Kristin Størmer Steira  IL Forsøk                                         17.26.2   01

Ingeborg Løvnes, Vidar                                                        17.34.5   13

Hanne Lyngstad, Tjalve                                                        17.38.4   02

Marianne Roe, Skarphedin                                                    17.40.4   15

 

Guro Flatekval, Oppsal                                                         17.42.3   06

Elisabeth Angell Bergh, Haugesund                                     17.47.9   14

Gunhild Halle Haugen, Tjalve                                               17.48.4   12

Ida Østerås, Verdal                                                                17.54.9   11

Rebecca Hammond, Tjalve                                                   17.55.9   13

Kristine Helle, Tjalve                                                            17.59.1   11

Liv Solheimdal,  Steinkjer                                                     18.00.8   14

Emma Kirkeberg Mørk, Sturla                                              18.04.9   15

Ida Meli Narbovoll, Ren-Eng                                               18.09.0   11

Silje Bæra Hørthe, Modum                                                   18.14.4   09

 

Evelyn Bekkestad, Eiker-Kvikk                                            18.19.0   96

Mari Haugen, Modum                                                           18.20.0   11

Caroline Ziesler, Sandnes                                                     18.20.3   14

Miriam Berg Hovda, Haugesund                                          18.23.0   04

Synnøve Brox, Eiker-Kvikk                                                  18.26.0   99

Veronika Brennhovd Blom, Modum                                    18.26.7   08

Grete Kirkeberg Mørk, Sturla                                               18.27.6   14

Veslemøy Hausken, Fana                                                      18.28.0   98

Amalie Honerud Olsen, Mjøndalen                                      18.31.9   15

Karoline Skatteboe, Tyrving                                                 18.32.1   11

 

Kristin Austgulen Fosnæs, Tyrving                                       18.35.9   15

Rebekka T. Sem, Gjerpen                                                     18.38.1   13

Lisa Maria Thomassen,Skarphedin                                       18.38.8   15

Sofie Hustad, Nes                                                                 18.40.7   13

Liv Hilde Drugli, Lillehammer                                              18.43.8   07

Siri Grude, Tjalve                                                                  18.44.8   09

Brynhild Synstnes, Åndalsnes                                              18.46.7   15

Lotta Legernes, Tyrving                                                        18.47.8   03

Marte Pedersen, Hytteplan Sport                                          18.48.6   13

Amalie Lekva, Norna-Salhus                                                18.49.5   15

 

Hanne Maridal, Lillehammer                                                18.52.6   15

Elin Støvern, Sigdal                                                              18.53.8   03

Ida Marie Dahl, Ringkollen Skiklubb                                   18.57.3   12

Frida Tormodsgard Dokken, Svene                                      18.58.7   15

Kari Christiansen Axelsson, Modum                                    19.00.0   02

 

Videre Modum FIK:

Galina Stoltenberg                                                                19.43.8   15

Ida Lien                                                                                 19.58.4   13

Lisa Maria Thomassen                                                          20.09.4   13

Susanne Grønlid Engen                                                         20.29.6   10

Anna Mårtensson                                                                  20.32.1   10

Tuva Rønning                                                                        21.25.1   15

Ragnhild Rønning                                                                 21.26.1   12

Åse Marie Engen Muggerud                                                 21.38.5   15

Marianne Kolsrud Bye                                                          21.38.7   06

Anne Marte Haugen                                                              21.39.1   14

 

Agnes Irene Longfjeld                                                          21.55.6   13

Renate Lobben                                                                      22.13.9   00

Marte Eriksen                                                                        22.23.1   02

Linda Sand-Hansen                                                               22.41.7   13

Marry Fuhre                                                                          22.56.0   00

An-Magrit Rønning                                                               23.08.1   15

Stine Bye                                                                               23.09.0   96

Kristine Jahren                                                                      23.10.8   06

Hilde Storhaug                                                                      23.21.5   03

Hanne Tuft                                                                            23.27.5   07

Agnes Irene Longfjeld                                                          23.30.8   12

Mathilde Rønning                                                                 23.37.9   15

Ann Elisabeth Gunnulfsen                                                    23.50.0   04

Silje Johannessen                                                                   23.59.1   11

 

Bemerkelsesverdig dobbel:

Mari Haugen   18.20.0 og 39.09.6 i 2011!!!!!!

 

 

Menn 10 km.

 

Sondre Norstad Moen , Vidar                                                29.16.0   10

Urige Buta, Haugesund                                                         29.34.9   11

Okubamichael Fissehatsion, Tjalve                                       29.54.7   15

Awet Nftalem Kibrab, Tjalve                                                            29.54.7   15

Johan Bugge, Eidsvåg                                                           30.00.0   15

Hans Kristian Fløystad, Tjalve                                              30.03.2   15

Senay Fissehatsion, Tjalve                                                    30.07.3   14

Sindre Buraas, Vidar                                                             30.14.0   11

Ahen Adhonen, Tjalve                                                          30.16.0   11

Claes Nyberg, Sverige                                                           30.23.0   96

 

Weidli Negasn, BUL                                                            30.23.9   14

Øystein Sylta, Vidar                                                              30.26.0   05

Trond Idland, Gjestdal                                                          30.28.4   04

Asbjørn Ellefsen Persen, Tjalve                                            30.28.7   11

Tore Bye, Gjestdal                                                                30.32.0   96

Eirik Gramstad, Vidar                                                           30.38.0   11

Erik Udø Pedersen, Tjalve                                                     30.40.2   15

Bjørnar Ustad Christensen, Sandnes                                     30.41.5   06

Terje Aggvin, Ås                                                                   30.46.6   97

Tomas Bereket, Larvik Turn                                                 30.48.0   12

 

David Nilsson, Høgby, Sverige                                             30.50.5   11

Ivar Øyand, Ren-Eng                                                            30.49.0   96

Terje Næss                                                                            30.53.0   96

Henrik Grøseth, Rindals-Troll                                               30.53.6   05

Svein Inge Buhaug, Gjestdal                                                30.54.1   99

Endre Evensen, Tjalve                                                           30.55.2   03

Bjarte Vik, Gjestdal                                                              30.55.8   01

Gishe Abdi Wako, Lillehammer                                            30.55.9   11

Ingemund Askeland, Haugesund                                          30.59.7   01

Roy Kaldheim, Haugesund                                                   31.07.9   03

 

Kristen Aaby, Gjestdal                                                          31.08.2   97

Henrik Sandstad, Vidar                                                         31.08.8   02

Knut Aalien, Ringerike                                                         31.09.1   03

Rune Fenne, Vidar                                                                31.09.6   07

Ørjan Lunde, NOSA                                                             31.10.4   05

Eirik Gramstad, Vidar                                                           31.13.8   13

Rolf  Stejer                                                                            31.16.4   08

Jonas Lurås Hammer, Lørenskog                                          31.18.0   15

Per Kristian Nygård, Vestre Spone                                       31.22.4   13

Snorre Løken, Herkules                                                        31.23.1   14

 

Kenneth Svendsen, Sturla                                                     31.23.6   02

Henrik Andersen, Tjalve                                                       31.26.4   04

Fred Zembe Brkinh, Sandnes                                                31.27.2   11

Asle Tjelta, Skjalg                                                                 31.28.4   08

Weldu Negash Gebretsadik,Moss                                         31.28.9   12

Knut Erik Rane, BUL                                                           31.29.0   98

Jon Arne Preststulen, Tjalve                                                  31.29.2   07

Ivar Kristian Arnesen, Fræna                                                31.30.0   97

Jim Svenøy,                                                                           31.34.0   96

Johannes Alnes, Bækkelaget                                                 31.36.5   11

 

Vetle Aasland, Ull/Kisa                                                        31.36.7   11

Marius Vedvik, Gular                                                            31.40.2   12

Emil Wingstedt, Halden                                                        31.41.6   06

Svein Erik Eide, Korlevoll                                                    31.42.0   98

Kjetil Ramstad, Haugesund                                                  31.43.5   97

Andreas Høye , Slevik                                                           31.44.6   10

Birger Dragstem, Heimdal                                                    31.45.2   06

Aferwork Genale, Sturla                                                       31.46.0   13

Øivind Simonsen, Vidar                                                       31.48.0   06

Petter Eggan, Tjalve                                                              31.48.0   10

 

Tormod Tjørhom, Tjalve                                                       31.49.6   06

Kjetil Berg, Vidar                                                                 31.54.0   95

Kristian Monsen, Ullensaker Kisa                                        31.54.4   13

Eivind Knutsen, Kristiansand Løpeklubb                             31.57.7   15

Kjetil Måkestad, Gular                                                          31.57.8   07

Matthew Speake, Lørenskog                                                 31.58.6   14

 

For Modum FIK:

Tore Bye                                                                                31.26.4   02

Kristen Aaby                                                                         31.52.4   01

Lasse Blom                                                                            32.05.0   11

Ole Einar Bjørndalen                                                            32.39.0   95

Frode Larsen                                                                          32.43.0   95

Øivind Wiger                                                                         33.09.0   11

Ronny Losoa                                                                         33.14.4   15

Tom Andre Kallager                                                              33.38.2   05

Kjetil Foss Angeltvedt                                                          33.41.1   06

Tore Sand-Hansen                                                                 34.06.9   07

Roar Bye                                                                               34.11.0   96

 

Dag Bjørndalen                                                                     34.22.0   96

Ola Matre                                                                              34.30.1   15

Erik Molenaar                                                                        34.54.5   06

David Løver                                                                          35.14.3   03

Mads Bigum Johansen                                                          35.17.0   10

For Tjalve?                             33.53.6   11

Stian S. Jelstad                                                                      35.23.1   10

Brede Huse                                                                            35.40.8   99

Jens Aksel Nilsen                                                                  35.55.7   06

Sigurd Rønning                                                                     35.55.8   14

Andreas Skatvedt                                                                  36.01.7   05

 

Tor Øystein Henningsen                                                       36.21.0   11

Lars Enerhaugen                                                                    36.26.0   95

Dag Sander Bjørndalen                                                         36.35.7   15

Timo Andre Bakken                                                              36.37.0   07

Gjermund Hellerud                                                               36.44.4   01

Geir Bjølgerud                                                                       36.46.0   95

Eirik S. Jelstad                                                                      36.56.1   11

Sondre Eriksen                                                                      36.58.2   12

Arne Skretteberg                                                                   37.03.0   95

Lars Grønhovd                                                                      37.04.8   15

 

Amund Andreas Rake Hoffart                                              37.11.6   07

Wiggo Skretteberg                                                                37.17.8   14

Ulf Dahl                                                                                 37.25.6   99

Frode Torgersen                                                                     37.27.0   95

Simen Gudbrandsen                                                              37.30.1   15

Martin Larsen Ørnfjord                                                         37.31.3   06

Arne Skretteberg                                                                   37.32.2   06

Thomas Karlsen                                                                    37.41.1   04

Petter Stenbro                                                                        37.52.0   15

Endre Turvoll Fossli                                                              38.18.2   07

 

Tor Helge Hustad                                                                  38.22.0   95

Trond Skretteberg                                                                 38.30.3   97

Sven Enger                                                                            38.38.0   95

Øivind Kjølstad                                                                     38.57.9   15

Svenn Finnanger                                                                    39.15.0   95

Vidar Moen                                                                           39.21.2   97

Karsten Kopland                                                                   39.25.6   05

Ole Kristian Moen                                                                 39.26.0   95

Einar Bottolfs                                                                        39.27.0   95

Bjørn Skollerud                                                                     39.31.0   95

 

Kaspar Lilja                                                                           39.36.2   14

Sverre Kristian Bjølgerud                                                     39.39.0   05

Terje Andersen                                                                      39.40.0   95

Eirik Mårtensson                                                                   39.42.6   15

Sondre Nygård                                                                      39.43.5   12

 

Menn 5 km.

Sindre Løchting, Tjalve                                                         14.45.2   14

Kristian Tjørnhom, Kristiansand                                          14.51.2   14

Marius Vedvik, Gular                                                            14.59.7   13

Alem Adhanom, Tjalve                                                         14.59.9   14

Ferdinand Kvan Edman, Sturla                                             15.04.2   12

Jon Arild Holte, Gjerpen                                                       15.09.3   01

Henrik Ingebriktsen, Sandnes                                               15.14.5   11

Even Brøndbo Dahl, Orion                                                   15.17.8   15

Magnus Hannevig Pettersen, Sturla                                      15.18.3   14

Sigurd Ruud Skjeseth, Orion                                                15.18.8   15

Bjørnar Ustad Kristensen, Sandnes                                      15.21.1   01

Stian Bekkevoll, Kristiansand                                               15.24.6   14

 

 

Magnus Sirnes Hjellum, Haugesund                                    15.26.9   12

Jakob Ingebrigtsen, Sandnes                                                 15.27.2   14

Egil Reidar Osnes, Tjalve                                                      15.29.1   05

Jon Jåvoll Hagen, Brandbu                                                   15.29.9   01

Mats Bjørgum, Strindheim                                                    15.30.7   15

Albert Sperstad, Tyrving                                                       15.32.5   15

Jon Andre Preststulen, BUL                                                 15.33.2   01

Lars Bakke Nesbø, FRI                                                         15.34.1   07

Tom Erik Lukkedal, Ringerike                                              15.34.4   14

Dag Olav Wirstad, BUL                                                       15.35.4   05

Thomas Mæland, Haugesund                                               15.36.5   05

 

Morten Kjønsberg, Gjøvik                                                    15.37.2   00

Sindre Buraas, Hurdal                                                           15.37.4   06

Kim Berland Laitinen, Stord                                                15.37.8   02

Jonas Lurås Hammer, Lørenskog                                          15.39.8   09

Harald Kårbø, Stord                                                              15.41.0   11

Thomas Byrkjeland, Tjalve                                                   15.41.7   14

Thomas Solberg Eide, Haugesund                                        15.41.9   10

Øivind Sjøli, Ren-Eng                                                           15.42.7   02

Jørgen Frost Bø, Oppegård                                                   15.43.0   11

Lars Jonassen Føyen, Stord                                                  15.43.8   13

 

Kjetil Hals, Haugesund                                                         15.45.0   99

Tom Erling Kårbø, Stord                                                      15.45.1   08

Christian S. Bjørge, Haugesund                                            15.46.1   06

Tore Sand- Hansen, Sturla                                                    15.47.0   99

Asbjørn Ellefsen Persen, Orion                                             15.47.2   06

Halvdan Emil Færø                                                               15.48.2   09

Jonas Legernes, Tyrving                                                        15.48.4   08

Joachim Brøndboe                                                                15.49.0   04

Simen Halle Haugen, Runar                                                 15.49.3   15

 

For Modum FIK:

 

Tore Sand-Hansen                                                                 15.47.8   05

Brede Huse                                                                            16.56.5   01

Erik Molenaar                                                                        17.34.5   14

Amund Andreas Rake Hoffart                                              17.37.0   04

Tom Andre Kallager                                                              17.55.0   96

Timo Andre Bakken                                                              18.09.0   04

Sondre Nygård                                                                      18.12.7   10

Svein Runar Torgersen                                                          18.26.9   95

Øivind Paulsen                                                                      18.27.9   09

Tor Helge Hustad                                                                  18.32.2   97

Ulf Dahl                                                                                 18.50.9   06

Sondre Eriksen                                                                      18.58.4   01

Preben Huse                                                                          19.12.0   09